איך בוחרים קבלן שיפוצים

שיפוץ בבית הוא לא דבר שעושים כל יום ואפילו לא כל שנה. בדרך כלל שיפוץ רציני מתבצע אחת לכמה שנים ולפעמים אף אחת לשנים רבות. ולכן, אנו נרצה שהשיפוץ יהיה מקצועי ואיכותי. בשביל לקבל תוצאה טובה, כזו שתשביע את רצוננו ותשרת את מטרות השיפוץ אנו צריכים לבחור קבלן שיפוצים רציני ומקצועי ש"שוחה" בתחום שנים רבות, בעל קשרים רבים אצל קבלני משנה טובים ואיכותיים, ובעיקר, אדם אמין.

מקצועיות

הסיבה לצורך בקבלן שיפוצים מקצועי ברורה. אף אחד לא היה רוצה להפקיד את ביתו ורכושו בידי מישהו שאינו מקצועי ובעל ניסיון מתאים ועלול לגרום יותר נזק מתועלת. קבלן שיפוצים מקצועי הוא אחד כזה שמבין בכל הקשור לשיפוץ, אם זה בתחום החשמל, צנרת המים, אינסטלציה ועוד. בנוסף, קבלן שיפוצים מקצועי הוא כזה שעושה עבודה נקייה, ודואג שהבית יהיה נקי לאחר העבודה ולא מלוכלך ומלא בזבל..

ניסיון

ניסיון רב שנים הוא לפעמים ההבדל בין קבלן שיפוצים צעיר ונלהב שמבחינתו הכול אפשרי ובסכומים נמוכים, מה שעלול לגרום בהמשך לאיכות עבודה ירודה כשהקבלן מגלה שהוא מתחיל להפסיד כסף,  לבין קבלן שיפוצים עתיר ניסיון שיודע שאי אפשר לעשות הכול ועדיין להישאר בתקציב הקיים ויודע גם להגיד את זה באופן הברור ביותר ללקוח. ניסיון של קבלן שיפוצים הוא הראייה לטווח ארוך והידיעה כמה זמן תחזיק עבודה או לכמה זמן יועיל השיפוץ בטווח של שנים קדימה.

קבלן שיפוצים - קבל הצעת מחיר

אמינות

אמינות היא אולי הפרמטר החשוב ביותר בבחירת קבלן שיפוצים. כולנו שמענו על נוכלים שהבטיחו הבטחות מרחיקות לכת ובפועל לא קיימו אותם, שלא נדבר על אלה שברחו עם הכסף. ולכן, בבחירת קבלן שיפוצים מידע מקדים ממקור מהימן יכול מאוד לעזור לנו. אם יש לנו קרוב משפחה או מכר כלשהוא שהשתמש בשירותים של אותו קבלן שיפוצים והיה מרוצה, רוב הסיכויים שגם אנחנו לא ניפול ונקבל את השירות הטוב ביותר. חשוב לזכור, מחיר נמוך מידי ביחס להצעות האחרות צריך להחשיד.

מחיר

כפי שציינו בסוף הפסקה הקודמת, הצעת מחיר נמוכה מידי צריכה להחשיד. אף אחד לא יעבוד בחינם ובטח שלא בהפסד,ולכן כשאנו בוחרים קבלן שיפוצים כדאי שניקח בחשבון שעבודה טובה עולה כסף. ובטווח של שנים קדימה קבלן שיפוצים טוב גם אם יעלה לנו לא מעט כסף, יחסוך לנו כספים רבים.

ב"אריאל בונים ומעצבים" אנו לא מתפשרים על כל אלה: מקצועיות, אמינות ניסיון ומחיר הוגן הם נר לרגלינו.
קבלן שיפוצים קבלן שיפוצים קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים לייעוץ לא מחייב לחץ כאן