שיפוצים בבית – טיפים להצלחה!

רוצים לדעת יותר על שיפוצים? לא יודעים אם לעשות את זה לבד או בעזרת איש מקצוע? כיום ישנם אפשרויות רבות לשיפוץ הבית והכול כמובן תלוי בתקציב. גם מי שחושב שהוא יכול לשפץ בעצמו את הבית, כדאי שיחשוב שוב. כניסה לבד להרפתקה כזו יכול מצד אחד להוזיל את עלות קבלן השיפוצים והעובדים אך מהצד השני, מחירי החומרים וטעויות שעלולות להיעשות במהלך הדרך עלולות לייקר ולסבך את כל העניין. לכן, גם אם אנחנו בטוחים שאנחנו "הנדי מנים" גדולים, אולי כדאי שנשאיר את השיפוץ למי שמתעסק עם זה יום יום.

שלב ראשון שחייב להתבצע עוד לפני תחילת העבודה הוא התכנון. בשביל התכנון צריך לגייס את קבלן השיפוצים, אדריכל, או מעצבת פנים, הכול כמובן תלוי בהיקף העבודה. במהלך התכנון המוקדם יוחלט האם ואיך לחלק את הדירה, הריהוט העתידי שאמור להיות בדירה, סגנון השיפוץ ועוד. אחד היתרונות הגדולים בשכירת שירותיו של בעל מקצוע מתבטאים כבר בשלב הזה כשבעל מקצוע טוב יהיה יצירתי מספיק בשביל להצליח ולהגשים את חלומו של הלקוח שלו גם אם התקציב בעייתי.  לא ניתן כמובן לדלג על השלב הזה וכדאי לעשות את זה עם הטובים ביותר.

מומלץ מאוד כבר בשלב התכנון המוקדם להחליט על קביעת התשתיות בבית ולהכניס אותם להצעת המחיר שתהיה. קביעת תשתית אומרת בין השאר החלפת חוטי וחיבורי חשמל, קביעת מיקום השקעים כחלק ממערכת חשמל כוללת לבית, וכן החלפת צנרת מים שמן הסתם עברו כבר שנים רבות מאז שנגעו בה אם בכלל. כל אלו צריכים להיות מסוכמים כבר בתכנון המוקדם, והמחיר שלהם בהתאם בשביל שלא יהיו הפתעות בהמשך.  

איפה מוצאים בעל מקצוע?

למצוא קבלן שיפוצים זוהי אינה בעיה, בטח עם שטף המידע שמגיע אלינו מהאינטרנט בשנים האחרונות אך מילת המפתח בבחירת איש מקצוע היא: אמינות. אף אחד לא רוצה לגלות לאחר שנים בודדות שיש צורך לחזור על השיפוץ אם בגלל עבודה לא מקצועית שנעשתה ואם בגלל  חומרים באיכות נחותה. ולכן, כשמחפשים בעל מקצוע מתחום השיפוצים שיטת ה"מפה לאוזן" הינה שיטה טובה למציאת אחד כזה. אין דרך יותר טובה לדעת על בעל מקצוע שהוא אמין מלשמוע זאת ממישהו שסומכים עליו.

ב"אריאל בונים ומעצבים" הלקוחות החוזרים שלנו הם ההוכחה לאמינות והמקצועיות הבלתי מתפשרת שלנו. פנו אלינו עוד היום ואנו נייעץ לכם מהם אפשרויות השיפוץ העומדות בפניכם. נשמח לעזור ולענות על כל שאלה.